מתקן אוטומטי לניגוב ידיים
פטנט ישראלי

בכיר בתעשיית ההיגיינה:

"המצאת האולטרהקלין היא כמעט כמו המצאת הגלגל עבור התעשייה הזו"

פטנט ישראלי - גאווה ישראלית

לראשונה בהיסטוריה, הטכנולוגיה החדשנית והייחודית של UltraClean מציגה: מתקן לניגוב ידיים, במכיל מגבת כותנה באורך 20 מטרים המספק שרותי כביסה מלאים למגבת. ה UltraClean הינו מתקן חדשני בעל פטנט ישראלי מקורי: מגבת כותנה אשר מכבסת את עצמה ללא מגע יד אדם.

כיצד פועל מתקן האולטרהקלין?

מתקן ה UltraClean המנוהל על ידי מערכת אלקטרונית, ופועל הן כמתקן לניגוב ידיים באמצעות מגבת כותנה והן כמכונת כביסה עצמאית ללא מגע יד אדם. במהלך היום, מספק המתקן מגבת כותנה נקייה לניגוב הידיים, כאשר במהלך הלילה, או בכל זמן אחר אשר תוכנת מראש, מספק המתקן שרותי כביסה מלאים למגבת שבתוכו. המגבת עוברת תהליך של השרייה בנוזל כביסה, שטיפה במים חמים ונקיים בטמפרטורה של עד 90 מעלות, הברשה וייבוש. תכנות זמני פעולת המתקן נקבע מראש על ידי בעל המתקן באמצעות שלט רחוק. ה UltraClean הינו מכשיר אוטומטי לחלוטין ומתפעל את עצמו ללא צורך בכוח אדם, פירוק המתקן, הוצאת המגבת והכנסת מגבת נקיה. ישנה אופציה של הוספת חומר אשר מפיץ ריח נעים בחלל השרותים.

השימוש ב UltraClean הינו גם ידידותי לסביבה וגם חוסך זמן וכסף יקר. הכיצד?


ה UltraClean חוסך לך כסף

המתקן חוסך בכוח אדם היות ואין צורך בתפעולו, חוסך בשטחי האחסון שלך לנייר ויוצר הרגשה נעימה ואסתטית יותר בחלל השירותים. החיסכון בשינוע חוסך לך כסף ומסייע בשמירה על על איכות הסביבה. השימוש במתקן מבטל למעשה, את הצורך במשאיות הפולטות גזים רעילים לסביבה אשר נוסעות הלוך ושוב לאספקת מגבות בד או נייר.

ה UltraClean ידידותי לסביבה

השימוש במתקן חוסך בנייר ומסייע לשמירה על איכות הסביבה על ידי מניעת כריתה מיותרת של עצים. המתקן מאפשר חיסכון משמעותי בשקיות ניילון המשמשות לאיסוף נייר הניגוב המשומש. הנייר או הבד המשמשים לייבוש הידיים אינם עוברים תהליך מחזור. בנוסף, עושה המתקן שימוש מושכל בנוזל כביסה ידידותי לסביבה. עצם השימוש בגליל מגבת לניגוב הידיים מפחית את ייצור האשפה של בית העסק עד כ 200%.